Prowadzimy sprzedaż: 

  

 

1. TachoSpeed

Program TachoSpeed służy do automatycznego odczytywania i analizy danych z tachografów cyfrowych i danych z tarcz tachograficznych. Program umożliwia przetwarzanie i analizę uzyskanych danych w wielu przekrojach, poprzez generowanie raportów.

Działa w oparciu o najnowsze przepisy czasu pracy kierowców.

2.

Czytnik uniwersalny OPTAC

Uniwersalne urządzenie do pobierania danych z tachografu cyfrowego oraz z kart kierowców - OPTAC. Przesyłanie danych do komputera odbywa się za pomocą portu USB. Producentem urządzenia jest firma Stoneridge Electronics - producent tachogafów cyfrowych serii SE 5000. Zaletą urządzenia jest wbudowany czytnik do kart Smart Card, dzięki czemu ściąganie danych z kart kierowcy nie wymaga karty przedsiębiorstwa oraz ściąganie danych nie musi odbywać się w kabinie kierowcy.

3.

Czytnik TachoDrive4

Uniwersalne urządzenie do pobierania danych z tachografu cyfrowego oraz z kart kierowców - TachoDrive4. Przesyłanie danych do komputera odbywa się za pomocą portu USB. Urządzenie posiada wbudowany czytnik kart - ściąganie danych z karty kierowcy może odbywać się poza kabina pojazdu i nie wymaga użycia karty przedsiębiorstwa.

4.

Czytnik kart kierowców OMNIKEY

Czytnik kart chipowych OMNIKEY CardMan 3121 jest czytnikiem Plug&Play przeznaczonym do komputerów PC z interfejsem USB 2.0. Czytnik posiada certyfikaty CCID & EMV. Urządzenie może służyć jako czytnik kart pamięci oraz czytnik kart mikroprocesorowych.

5.

Skaner Canon Lide 25

Skaner Canon LIDE 25 służący do skanowania tarczek tachograficznych. Urządzenie może być również wykorzystywane do skanowania innych dokumentów.

.

Cennik oprogramowania i urządzeń.     

 

 

6.

Wydawnictwa

Wydawnictwa

7.

Wykresówki do tachografów

Wykresówki do tachografów samochodowych.

8.

 

Papier termiczny do tachografów cyfrowych

Papier termiczny do tachografów cyfrowych.

9.

 segregator na wykresówki

Segregator na wykresówki tachograficzne.

 

 

 


COPYRIGHT DDSOFTGHT DDSOFT