Kurs dla przedsiebiorców na Certyfikat Kompetencji Zawodowych

 

 

          Kurs dla osób ubiegających się o Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźników drogowych w zakresie wykonywania krajowego oraz międzynarodowego transportu drogowego osób i rzeczy.

          Zgodnie z Ustawą o transporcie drogowym - Podjęcie i wykonywanie transportu drogowego wymaga uzyskania odpowiedniej licencji na wykonywanie transportu drogowego. Jednym z warunków udzielenia przedsiębiorcy licencji jest posiadanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych. Przynajmniej jedna z osób zarządzających przedsiębiorstwem lub osoba zarządzająca w przedsiębiorstwie transportem drogowym powinna legitymować się Certyfikatem Kompetencji Zawodowych.

 

          Uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych wymaga wykazania się wiedzą lub umiejętnościami niezbędnymi do wykonywania działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego, potwierdzonymi egzaminem państwowym.

 

 

          Program kursu:

 

          Kurs obejmuje 65 godzin lekcyjnych zajęć w czasie, których omawiane są wybrane zagadnienia z zakresu krajowego i międzynarodowego przewozu rzeczy lub osób, a także wymagane na podstawie rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 9 stycznia 2002r. w sprawie uzyskiwania certyfikatów kompetencji zawodowych w transporcie drogowym, zagadnienia z:

   

  • prawa cywilnego
  • prawa handlowego
  • prawa pracy i zagadnień socjalnych
  • prawa finansowego
  • organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem
  • dostępu do zawodu przewoźnika i do rynku krajowego i międzynarodowego transportu drogowego
  • bezpieczeństwa ruchu i standardów technicznych pojazdów przeznaczonych do wykonywania transportu drogowego osób i rzeczy

 

 

          W czasie kursu rozwiązujemy również przykładowe zadania testowe.

 
          Niezbędną dokumentację do Instytutu Transportu Samochodowego oraz formalności związane z przystąpieniem do egzaminu przygotujemy za Ciebie.

Koszt przygotowania dokumentacji 50 zł netto.

 

  

Termin kursu:

Koszt

 

 800 zł

 

 

 

Miejsce szkolenia:  
 

AUDYT - SZKOLENIA - DORADZTWO 
w Transporcie Drogowym

 

ul. Lipowa 30 lok. 211

15-427 Białystok

 

 

 

Do pobrania

Formularz zgłoszenia

 formularz zgłoszenia

 

 

 

 

 Serdecznie zapraszamy

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony  Powrót do poprzedniej strony 

 

  


COPYRIGHT DDSOFTGHT DDSOFT